Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van akinek emelkedett a GYED...

Van akinek emelkedett a GYED összege az új családi adókedvezménynek köszönhetően? Van valaki hozzáértő, aki segítene?

Figyelt kérdés
A lényeg:tavaly óta nagycsalád lettünk,így-elvileg-több adókedvezmény jár.Ép most mondták a híradóban,hogy ha másként nem érvényesíthető,akkor a nyugdíjjárulékból adják vissza.Mivel a GYED-ből azt vonnak,én(laikus) úgy gondolom,hogy ezáltal több pénz érkezik.NEM élünk egyik napról a másikra,NEM segélyere vállaltuk a gyerekeket!Csak az válaszoljon,aki segítő szándékkal teszi!KÖSZÖNÖM!
2014. febr. 5. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk nagycsaládosok (1 baba) de úgy olvastam, hogy ha nincs elég adóalap, akkor meg lehet jelölni az adatlapon hogy a járulékokból vonják le a többi részt. Ez azt jelenti hogy kevesebb járulékot vonnak, nem pedig hogy több pénzt küldenek.
2014. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,KÖSZI!
2014. febr. 5. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen én a levont nyugdíjjárulék összegével kaptam többet.

Vagyis nem vonnak, hanem azt is megkapod

2014. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszi!Ez biztatóbban hangzik!
2014. febr. 5. 19:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kb. 5000 ft-al több jött...
2014. febr. 9. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!