Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES igénylés után (levélben)...

GYES igénylés után (levélben) mennyi időn belül utalnak? Ha rosszul töltöttem ki a nyomtatványt akkor visszaküldik?

Figyelt kérdés
Már úgy igényeltem, hogy jogosult voltam rá 1 hete. De még a tavalyi nyomtatványt töltöttem ki.

2014. febr. 13. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét volt. Ha valami nem jól van kitöltve, akkor küldenek levelet, hogy mit küldj be, stb. Onnantól újra kezdődik a 30 nap.
2014. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jó, 3-4 nap után utalnak.

Ha nem, akkor felszólítanak javításra, hiánypótlásra...

2014. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jan.15-én adtam fel postán az igénylőt,ami jan.17-én érkezett meg hozzájuk.

Még azóta sem kaptam meg sem a határozatot,sem a Gyest,felhívtam őket ma és annyit mondtak,hogy elbírálták,felülvizsgálat alatt van,ha másfél hét múlva sem kapom meg az utalást akkor hívjam őket újra.

Elvileg 21 munkanap az elbírálási idő.

2014. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok:február 18-án utaltak,tehát az igényléstől számítva valamivel több mint 1 hónap múlva.
2014. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!