Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Igazolás anyasági támogatáshoz...

Igazolás anyasági támogatáshoz: van hozzá valami formanyomtatvány? Vagy a kórházban adnak a baba születését követően? Kinél hogy volt? A kiskönyv fénymásolata kevés, hiába van "teli" pecsételve.

Figyelt kérdés

A körzetileg illetékes nőgyógyászhoz hiába megyek "terhesgondozásra" ő a 6 alkalomból 2x pecsételt csak.Ma is voltam,azt mondja,nem az ő dolga,nem is adott pecsétet.

A fogadott orvosom szerint elég a kiskönyv fénymásolata,de az Államkincstárnál mondták,hogy nem,mert kell egy eredeti igazolás arról,hogy voltam legalább 4 alkalommal terhesgondozáson.

Háziorvosom kiállított egy igazolást,amiben ő igazolja,hogy rendszeresen(több,mint 4 alkalommal) jártam gondozásra.Nem tudom,ez jó-e vagy van valami spéci formanyomtatvány hozzá,amit kitöltenek? (Védőnőm több okból nincs)

A TGYÁS-t a munkahelyem intézte,oda elég volt a kiskönyv fénymásolata.



2014. ápr. 16. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban adtak egy igazolást, nem volt formanyomtatvány.
2014. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,5 éve még nekem a kórházban adtak egy igazolsát, nem rég szült ismerősömnek viszont már a védőnő állította ki.
2014. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Februárban szültem, a kórház adott igazolást, mikor mentünk haza.
2014. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Formanyomtatványt kell kitölteni, és mellékelni kell a terhesgondozást végző orvos igazolását arról, hogy az előírásoknak megfelelően részt vettél a terhesgondozáson. Nekem fogadott orvosom volt, soha nem pecsételt a kiskönyvbe, tőle kaptam az igazolást is, bár annak a kórháznak a nevében, ahol dolgozott, és szültem. Sokan ijesztgettek azzal, hogy kérik a kis könyvet, de senki nem volt rá kíváncsi, csak az orvosi igazolás érdekelte őket. Ja, és természetesen az adataidat igazoló okmányok fénymásolata, és a gyermek taj kártya. és anyakönyvi kivonat másolata. Illetve én személyesen mentem be igényelni, és asszem az anyakönyvit elég volt bemutatni.
2014. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ohh,akkor ezek szerint ez is elég változó :-(

Azért a kórházban majd rákérdezek,de már amit a háziorvos adott,az is több mint a semmi,mert igazolás és eredeti is,illetve a lényeg rajta van.

Köszönöm,mentek a zöld kezek!

2014. ápr. 16. 15:01
 6/7 Jégtánc ***** válasza:
Nekem a védőnő pecsételt mindig,nem a körzeti nőgyógyász.A korházban a terheskönyv alapján adták az igazolást amikor a zárójelentést is kaptam.
2014. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kórházban adott az orvosom egy papírt róla, hogy 4-szer megjelentem, ezt kellet csatolni a nyomtatványhoz.
2014. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!