Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Sok kérdést látok itt arról,...

Sok kérdést látok itt arról, hogy mikor utalják/hozza a postás a GYES-t, családi pótlékot, stb. -t. Ezeknél a kérdezőknél ez azért lényeges, mert hó végén már egy forintjuk sincs?

Figyelt kérdés
Bocsánat a hülye kérdésért, csak tök sok ilyen kérdést látok itt, és nem értem, hogy miért lényeges, hogy (teszem azt) 31-én, vagy 1-jén jön meg a pénz? Ezeket a kérdéseket minden hónapban ugyanaz az ember írja ki, vagy tényleg ennyien élnek napról napra? (Mert ha így van, az elég szomorú. :( )
2014. ápr. 22. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi lennék....
2014. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Millió egy ilyen kérdés van fent!!!Minek feltenni ennyiszer??
2014. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Mert napról napra élnek.

Én mondjuk akkor sem értem mert ha most előbb érkezik, jövő hónapra még több napra kell beosztani azt ami múlthónapban is kevés volt, szóval csöbörből vödörbe.

2014. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ezen már én is gondolkodtam....
2014. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Az en kerdesem hogy az ilyen unatkozo anyukak miert mas eleteben kutakodnak?
2014. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek egyik napról a másikra élnek. Ez a szomorú valóság!
2014. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kutakodtam mások életében, csak nem tudtam mi áll az ilyen kérdések kiírásának hátterében.

Ha úgy tettem volna fel a kérdést, hogy "miből és hogyan élt az a szülés előtt, aki nem képes beosztani havi xezer Ft-ot", vagy "mire vállalt az gyereket, aki hó végén a postást lesi", akkor tényleg bunkó lettem volna, de így nem érzem magam kellemetlenül. Bocsánat, ha valakit megbántottam, de azt is elhiszem, hogy kellemetlen lehet, ha az embernek nincs pénze arra, hogy a gyerekének mindent megadjon.

2014. ápr. 22. 17:24
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom neked fogalmad sincs a szegénységről!
2014. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Van akit azert erdekel mert nincs penze es mar nagyon varja emiatt. Ez sajnos szomoru dolog. Nagyon sokan a semmire es az epph megelhetesre vallaltak babat. Ami nem olyan meglepo dolog mert miota ember el a foldon mindig is volt szegenyebb es gazdagabb reteg. Van aki a csaladihoz miota a gyerek megszuletett nem nyult csak takarekoskodik szamlara vele, van aki meg alig hiszi h megkaphassa mert sajnos ho vegere nem marad.

Irta vki h most lehet hamarabb utaljak de a kovetkezot lehet kesobb es akkor ugyanabbol a penzbol tovabb kell megelni, ezzel egyetertek.

En pl ugy vagyok vele h jol jon termeszetesen az a penz ez mert nem vagyunk gazdagok, de nem esnek ketsegbe ha mpndjuk csak 6-an erkezne a szamlamra a penz sem.

Elolvaaom ezeket a kerdeseket mert akkor tudom mire szamitsak. Tajekozodom. De pl a mak-nak nem irnek emiatt levelet es kerdest se irnek ki emiatt.

2014. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Erről mi is pont a napokban beszélgettünk a férjemmel... hogy milyen szörnyű lehet azt a "nyamvadt" 12e forintot várni, nyilván sokan ezzel húzzák ki az utolsó pár napot fizetésig :(

Örülök hogy mi nem ilyen helyzetben vagyunk, de manapság bárkivel bármi.megtörténhet...

2014. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!