Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikortól igényeljem a GYEST,...

Mikortól igényeljem a GYEST, a GYED hamarosan lejár. A két éves születésnaptól, vagy annak másnapjától?

Figyelt kérdés

Természetesen folyamatos ellátást szeretnék.

Köszönöm!



2014. máj. 4. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mar 30 nappal a lejárata elott igenElheted, érdemes is, mivel 30 nap az elbírálási ido.... Ha a gyerek szuletesnapja pl június 1, akkor június 2-tol jar.
2014. máj. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi, időben akarom igényelni, csak ezt nem tudtam, hogy melyik naptól kell...
2014. máj. 5. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugodtan igényelheted. Nekem a gyerekem április 11-én töltötte a 2 évet, és március 5-én már igényeltem. Én április 12-től kértem, mert 11-ig a gyed jár még.
2014. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkáltató küld nekem valami papirt vagy az után nekem kell érdeklődni a cégnél? Bocsi de én is ilyen helyzetbe vagyok most.
2014. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!