Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen segélyek járnak nekünk?

Milyen segélyek járnak nekünk?

Figyelt kérdés

sziasztok.

30 hetes kismama vagyok, és problémáim adódtak a segélyekkel kapcsolatban. a helyzet az, hogy most fejeztem be szakmai tanulmányaimat, a párom majd jövőre fogja befejezni. Bejelentett munjaviszonyunk nincsen, párom csak most kezdett el dolgozni tanulmányai mellett. mindenhol kerestem , legalábbis ahol találtam infot a segélyekkel kapcsolatban, de az egyszeri anyaságin kívül semmit sem találtam amit kaphatnánk. ha esetleg valaki megtudná mindani hogy jár e még valami segély nekünk azt megköszönném.



2014. máj. 17. 22:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy elpttem írták, gyes, családi pótlék és az egyszeri anyasági segély, ami 64ezer Ft körül van, és nem 300ezer!!!! Még eslő gyerek esetén sem! Jegyezzük már meg, hogy az csak egy tervezet volt, amit nem fogadtak el!!!
2014. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!