Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A munkahelyem nyilatkozatot...

A munkahelyem nyilatkozatot kér a visszatérési szándékomról. Mit írjak, hogy fogalmazzak? Komolyan nincs erre nyomtatvány?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 08:50
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
2014. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilatkozat



................................részére

(munkahely neve) (

címe)


Tárgy: fizetés nélküli szabadság megszüntetése



Alulírott .................(született: ..........., a.n.: .............) ..................... szám alatti lakos a Munka Törvénykönyve 138. § (5) bekezdése alapján .................. napján született ...................nevű gyermekem otthoni gondozása céljából ................. napjától igénybe vett fizetés nélküli szabadságomat ..............napján megszüntetem.


Kérem szíves tájékoztatását munkába állásommal,és a szabadságok kiadásával kapcsolatban!



Kelt.:.......................



……………………………………………………

aláírás

2014. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De igazából nekem olyan kell, ahol arról nyilatkozom, hogy gyes mellett munkába állnék!
2014. aug. 6. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Ha munkába állsz akkor a fizetetlen szabit szünteted meg.Én is gyesen vagyok.Kaptam fizut gyest együtt.A gyest szóban mondtam a HR-esünknek,hogy ha kellene neki valamihez tudjon róla hogy azt is kapom.

2014. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!