Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyermekvédelmi támogatás...

Kcsaba33 kérdése:

Gyermekvédelmi támogatás megvonása?

Figyelt kérdés

Három kiskorú gyermeket nevelünk. Apa eddig regisztrált munkanélküli volt, de most törölték mert a felajánlott munkát nem tudta elvállalni.Segítségünk nincs,és a legkisebb gyereknél 2 hónapja állandó fulladás miatt asztmát állapítottak meg,sokat hordom orvoshoz,így a nagyobb kicsikre nem lenne aki vigyázz(éjszakai műszakosban)ha szükség lenne erre.

Mivel törlik az álláskeresők közül elvonják a gyermekvédelmi támogatást is ugye?(a tüdődoki beteg,egyenlőre csak a zárón van hogy asztmás,és amit akkor kaptunk amikor az állandó spray-it felírták)


2014. aug. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
És ezért nem vállalt el a munkát? Gratulálok. Ha gond van magddal viszed a többit is.
2014. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj de ez így elég hülyeség volt. Ma minden tizedik gyerek asztmás, ha azért nem dolgoznának az apák már minden család éhen halt volna.

Gyerekvédelmi nem biztos megvonják, de az apa TB-jét nem fizetik tovább,FHT sem kaphat, és egy évig nem is regisztrálhat.

2014. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A ket segélynek egymáshoz semmi koze. Apuka egy egoista barom, anyuka meg egy tehetetlen pitsa, mar ne us haragudj.
2014. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen, az előttem válaszolók nak igazuk van!

Nem hogy örülnék hogy talált munkát a férjed!

Nagyon sokan vannak otthon 3-4 gyerekkel, s férj külföldön, vagy 3 műszakban, és megoldja az anyuka a problémákat egyedül is!

Felnőtt ember vagy! Miből fogod kifizetni az asztma gyógyszereket, ha nem dolgozik a férjed!

S mint előttem írták, biztosítása sem lesz a férjednek! Fizetheti maga után a Navnak a 7000ft-ot havonta!

2014. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ebben a családban nem csak most (lett) volt gond, hanem már az első gyereknél is.. minek kellett még plusz hármat bevállalni?!

Értem én, hogy "jó pénz" meg a megélhetési gyerekvállalás virág korát éli kicsiny országunkban, de minek kell egy ártatlan gyerek életét nyomorban töltenie?!


Apuka emelje fel a seggét és keressen munkát, ha már az értelmiség nélküli munkakeresők közé tartozik.

Ha pedig orvoshoz kell menni, akkor viszed magaddal a többi gyereket. Gondolom a gyerekNEVELÉS (!!!) még ismert fogalom és alkalmazod is a NEVELÉST.

Ha pedig hosszútávon probléma a folyamatosan cipelése a gyerekeidnek, akkor keresd meg a védőnőt és kérj igazolást bölcsődéshez/óvodához.


Nem mellesleg, ha apuka ennyire életképtelen, akkor lehet, hogy neked kellene felállnod és munkát keresned.

2014. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!