Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A GYED igénylésnél munkáltató...

A GYED igénylésnél munkáltató jövőbeni dátummal keltezett, be merjem így vinni az EB-hez?

Figyelt kérdés

szóval lehet félreértettük egymást, jeleztem neki hogy szept 29-ig kapom a tgyást, asszema köv naptól kell a gyedet igényelni, nem tudom van e ilyen kérdés az űrlapon, hogy mikortól kérem(Tgyásnál volt), mert akkor vagy 29-ét, vagy 30-át kell írni, ezt sem tudom melyiket.

erre megállapítja, hogy a rndszer engedi, nem fogadja hibaként, ha ezt beírja.


kinyomtatta, haza vittem, hogy majd viszem be, csak utánanézek először, hogy korábban bevihetem e.

és most ahogy átnézem:

alul a KELTezés szept 29

a láblécben meg a lap alján: "NYOMTATVA 09.17"


vagy mehetek vissza hogy csináljuk újra?


2014. szept. 21. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
beviheted, mert teljesen normális és megszokott, hogy előbb kezded intézni, mint ahogy az előző ellátásod lejár, mi is így töltjük ki a foglalkoztatóit.
2014. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi


az jó, hogy akkor ebből nincs gond, csak eszembe jutott amikor gépi számláztam és egyszer dátumként asszem 2040-et vagy ilyesmit vittem be és ugye a törölt számlák is a gépben maradnak és jelezte a főnök, hogy ezt most 2040-ig fogjuk nézni, bármikor amikor számlázunk. és hogy nem ogyelek oda, higy történhetett ez meg, meg etc etc

2014. szept. 21. 21:36
 3/3 A kérdező kommentje:
vagy a számlákat rögzítettem, vagy alig emlékszem már, mert ugye számlázásnál nem engedte volna a gép.
2014. szept. 21. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!