Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Igényléstől számítva mennyi...

Igényléstől számítva mennyi idő alatt kapom kézhez az egyszeri támogatást, TGYÁS-t, Családit?

Figyelt kérdés
A fiam szeptember 12-én született, egy hete tudtam leadni a papírokat, az elsőnél megkapom visszamenőleg szeptember 12-ig? Mennyi idő mire pénzt kapok?

2014. okt. 13. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyasági: 1 hét.

CSP: 30 napon belül. Hó közben is utalnak.


Csak akkor utalnak, ha minden papír rendben van és nem kell a hiánypótlás.

2014. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na hát én is 12-én szültem a kisfiamat :)

Anyasági holnap jön számlára, mert nem jól sikerült beszkennelni az orvosi igazolást és újra el kellett küldenem e-mailben (ügyfélkapum intézek mindent). Családi pótlék 6-án jött (ott minden papír szépen átment az ügyfélkapum). Egyébként mindkettőt 25-én küldtem be az eügyfélen. Tgyást már kaptam 30-án, mert a munkahelyem kifizetőhely, így a munkaügyes ugyanakkor utal, mint fizetéskor.

2014. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! En 3-an tudtam feladni, kivancsi vagyok azert meg a TGYAS-ra kb mennyi ido. A csaladit visszamenoleg is megkaptatok vagy csak 1 havit utalnak?
2014. okt. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!