Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miből számolnák a GYEDET?

Miből számolnák a GYEDET?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 9 hónapos kislányommal vagyok otthon GYED-en. Ha egy éves kora után visszamennek felállásba (kb, 80 óra) dolgozni és 2 éves kora előtt terhes lennék a kis tesóval akkor mi alapján számolnák a TGYÁS-t, GYED-et? A munkaköröm miatt táppénze kellene mennem.Beleszámít a az előző GYED a biztosított 365 napba aminek meg kellene lennie a GYED-hez? A félállásos fizetésemből számolnák a táppénzt? És ha terhesen keresnének nekem egy 8 órás munkát amit végezhetek akkor mire számíthatok? Én attól félek hogy nem lennének meg a napjaim a GYED-hez és GYES-ből nem élnénk meg. Ha valaki tudna válaszolni azt megköszönném. Már azon gondolkodom, hogy megkeresünk egy munkajogász, ő tudna nekünk segíteni?
2014. nov. 11. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A tényleges jövedelmed alapján. Vagyis a félállásban kapott jövedelmed alapján.
2014. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!