Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az első gyermek után járó...

Az első gyermek után járó 300000ft-ot hol lehet megigényelni? Illetve él-e még ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

:DDDD kérd meg a szüleidet, hátha... :D

él-e még? mi??? soha nem volt ilyen, az anyasági 64E már vagy 10 éve...

2014. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Esküszöm NEM HISZEM EL, hogy egy pletyka így tud terjedni Magyarországon! Mondd, hogy csak unatkozó tini vagy , kérlek!
2014. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

nincs ilyen!


Honnan jönnek ezek a tévképzetek egyébként hogy ilyen létezik? Ha holnap kiírok egy kérdést hogy az egy évnyi ingyen pelenkacsomagot mikor kell megigényelni a MÁK-nál, szülés előtt vagy után akkor ez elkezd majd terjedni??? :)

2014. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Választások előtti kamuhír volt, felvetette valami muki a reggeli kávé mellett, hogy dejólenneegyilyen, aztán tényként kezelte mindenki, hogy a Fidesz százezreket ad egy gyerekért... hát innen terjed.
2014. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 19. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Ausztriába lehet megigényelni..persze ha ott dolgoztál eddig és oda vagy bejelentve:))ebbe az országba nincs ilyen sajnos és a most következő 100 evben nem is lesz:(((
2014. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát ezt buktad...
2014. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen bunkók vagytok!Tavaly nyáron ezzel volt tele a tévé!Aki most terhes,miért ne most érdeklődne utána?!BIRKÁK!!!
2014. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem nem 1 ismerősöm mondta,hogy kapta,állítólag 300 ezer ft-ot,amit a védőnő intézett el nekik.és ez nem a 64 ezres anyasági.de máshol meg senki nem kapta,nem értem én sem.ők váltig állítják,h kapták...
2015. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Istenem, csak segítséget kért, ti meg rögtön támadjátok, ez folyt mindenhonnan.De sajnos így van, manipulálják/ manipulálták az embereket. Igen én is olvastam, hogy akik gyermeket vállalnak nagyobb összeget kapnak mint ezelőtt, és ezt is csak az kapja akinek első gyermeke születik , akinek második harmadik nem kap ennyit. és sajnos ezt nem hozták törvénybe, csak tervbe volt, 2015-től sem változott a kelengyepénz összege, sőt még a családi pótlék összegét is csökkenteni akarják..
2015. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!