Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Normális, h. még nem kaptam...

Normális, h. még nem kaptam meg az anyasági támogatást? Várjak még, vagy menjek be és rákérdezzek a MÁK-nál?

Figyelt kérdés
2014.okt.15-én szültem. 2014.okt.20-án adtam le a pírt a gyest és a családit rendesen kapom havonta.2 és fél hónap telt el , de anyaságit még nem kaptam?Van valaki más hasonló helyzetben?

2015. jan. 4. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában 3 héten belül küldik.
2015. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyaságit nyolc napon belül el kell bírálniuk és a kifizetésről intézkedni. Itt valami baj lehet, mindenképpen kérdezz rá, hogy mi történt.

1998. évi LXXXIV Cst törvény 37.§ (4) bekezdés

2015. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon jó lesz 3 babával becaplatni...:/
2015. jan. 4. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapu esetleg? Vagy telefon, e-mail?
2015. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálatok kb. 4 nap alatt elkészül a születési anyakönyvi kivonat és a TAJ kártya? Az igen. Ha 15-én szültél, akkor talán 17-18-án jöhettél ki a kórházból és minden papír megvolt 20-dikára? Merre laksz?

Amúgy nekem másfél hét volt az anyasági.

2015. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is napok alatt megvolt minden. (Somogy megye)
2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A taj kártyáról csak igazoló papírom volt.18-án engedtek ki amúgy.
2015. jan. 4. 18:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor komolyan nem értem , h. miért nem küldték még...van ilyen , h. elfelejtik?: D Na mind1 , amúgy e-mailen meg ügyfélkapun lekakilnak sajnos személyesen kellesz bemennem...:( Köszi az eddigi válaszokat!
2015. jan. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!