Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apa GYED-en - mik a tapasztala...

Apa GYED-en - mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam. Én 1 hónapja mentem vissza dolgozni, a férjem épp kilépett a munkahelyéről, ezért úgy döntöttünk, ő marad itthon,a bölcsihez még annyira kicsi. Nagyon szuperül kijönnek, egyedül annyi a szívfájdalmam, hogy apás lett. Remélem ez csak átmeneti, próbálok sokat vele lenni, egyelőre 6 órában vagyok, de sokszor csak apának jár az önkéntes puszi, nekem meg kérésre sem. Na de ennél nagyobb bajom ne legyen, nyugodt vagyok, hogy jó kezekben van. Hasonló helyzetűek tapasztalatait szívesen olvasgatnám, ti hogy élitek meg, apának milyen érzés, hogy bírják a gyűrődést?

2015. febr. 10. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltunk ilyen helyzetben. De ha most apás is a kisfiad, később ez változik majd. Az anyukája is ugyanolyan fontos lesz neki.
2015. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi korábban cseréltünk, a fiunk nyolc hónapos korában. Nagyon bevált nekünk. A férjem szeret itthon lenni, fiunk nem lett túl apás. A munkaidőm elrepül, nincs időm agyalni. Az együtt töltött időnk pedig minőségi. Nem bántuk meg. Nekünk több ismerősünk is így csinálja, mindenki csak ajánlja másoknak.
2015. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem cseréltünk, de elkezdtem én is dolgozni heti 2 napot a férjem szabadnapjain.

Igen, a mi fiunk is rettentően apás lett, most 22 hónapos. Szókészlete: apa és autó. Szóval amikor velem van, egész nap apát emlegeti, de amikor apával, akkor engem nem...

De tudom, hogy mindkettőnket imád.

2015. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!