Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha kontrollra megyünk tartós...

Ha kontrollra megyünk tartós beteg gyermekemmel elegendő ha viszem a MÁK által küldött papírt annak eldöntésére, hogy hosszabbításra kerül e az emelt családi pótlék?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos erre rákérdezni, hogyan kérdezzek rá, hogy továbbra is megjár e nekünk az emelt családi pótlék?
2015. márc. 23. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én konkrétan megkérdeztem, szerintem nem kínos. Nekünk a dokinő is emlékezett rá, hogy azért is beszéltük meg az adott időpontot a kontrollra, mert akkor járt le az egy év.

A vizsgálat végén, mikor megbeszéltük, mi van a gyerekkel, utána kérdeztem meg. Ne érezd kínosnak, gondolom, van hova költeni azt a pénzt. Nekünk pl a fejlesztésére megy el.

2015. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ha több mint 30 nappal hamarabb írja meg a hosszabbítást a dr azt elfogadják?

2023. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!