Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Segítene valaki? ÉS valaki...

Segítene valaki? ÉS valaki azt is megtudná mondani kihez kell fordulni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Hát úgy van az egész, hogy utolsó évem volt 2014-ben érettségin. De 2014 február 04.-én vége lett, családi okok miatt. 2014. Március 12.-től elkezdtem dolgozni ami 2014 Június 06.-ig tartott, mert leépítés volt. Aztán 2014 Június 18.-án már dolgoztam egy másik cégnél. 2014 November 14-30-ig táppénzen voltam. ÉS December elsejével felvettek kismama táppénzre veszélyeztetett terhesség miatt. 2015. 07. 18.-án szülök. Azt szeretném meg kérdezni, hogy jár-e a GYED?


Mert összesen az a 2 hetem volt táppénzen. És a munkahelyek között sincs meg a 30 nap jogviszony nélkül.


2015. márc. 24. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jár. Nem a maximális (a gyerek 2 éves koráig) ideig, de kapsz majd csedet és gyedet.
2015. márc. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2015. márc. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!