Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetek mire szamithatok...

Szerintetek mire szamithatok nagyjabol?

Figyelt kérdés
2009 szeptember 1-tol 2012 julius 28- ig dolgoztam, mikor megszuletett a fiam es eljottem tgyas- ra. Iden julius 28-an tolti a lanyom a 3-t. Decemberre vagyok kiirva a kistesoval. Mire leszek jogosult? Csak gyesre? Nem megyek vissza a koztes idoben dolgozni. Filyamatos a munkaviszonyom. Koszonom!
2015. máj. 28. 07:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Azaz a fiam tolti, bocsanat. Most lanyt varunk, kicsit szanaszet all a fejem. :)
2015. máj. 28. 07:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz visszamenni dolgozni, akkor a gyes lejárta után el tudsz menni táppénzre szerintem meg kivenni a szabikat, és onna mész szülni. Szerintem járni fog minden a szerződés utáni béredből.
2015. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok visszamenni, mert gimiben tanítottam és aki eddig az én helyemen volt, jól bevált. Mivel nekem határozatlan idejű a szerződésem, neki mennie kellene. Aztán jöjjön vissza 3 hónap múlva... Kicsit bonyolult. Ráadásul érettségiztető is, mint ahogy én is voltam. Szóval a suli jobban jár, ha táppénzen vagyok.


Köszönöm a választ! 3 hét múlva megyek a könyvelőhöz, csak már foglalkoztat a dolog.

2015. máj. 28. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, akkor az a megoldás, hogy kiveszed a szabikat, aztán táppénzre mész.

Mindent kapsz, mivel van munkaviszonyod.

2015. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű hír. :) Köszönöm szépen Nektek.
2015. máj. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!