Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért kaphattam kevesebb CST-t?

Miért kaphattam kevesebb CST-t?

Figyelt kérdés
2 gyermekem van, az egyik betöltötte már a 3 évet, így eddig 62.080 ft-ot kaptam, most csak 52.250-et. Persze papír nem jött, hogy miért... :)

2015. jún. 2. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor töltötte be, májusban? A gyes napokra jár...
2015. jún. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ennyit kapok mióta a lányom 2 éves lett.ez 2 családi meg a gyes.a kicsire csedet kapok külön.
2015. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Azt elfelejtettem h elöször én is többet kaptam mert ugye nem elsején született a lányom így még azoknak a napok száma is hozzá jön.kicsit érthetőbben:lányom 5.-én született így kompenzálták a dátum alapján az összeget.ezt a mák mondta.

2015. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos az 52250 az a családi pótlék a 2 gyerkőcre + gyes (26.600+25.650) Ezt ugye májusra kaptad.

Áprilisra kaptad a 62.080 Ft-ot. Ami 2 gyerkőc cspje + 1 gyerek gyes + másik gyerek maradék gyes (gondolom áprilisban töltötte a 3-at.

2015. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éééértem már, köszönöm szépen! :) Mi az a csed?
2015. jún. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!