Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Első gyerekes anyuka vagyok....

Első gyerekes anyuka vagyok. Május 14. , én adtam be a kérelmet az oep. -hez csed-re, de még nem érkezett meg. Várjak még v telefonáljak be? Mikor szokott általában érkezni? Bankszámlára.

Figyelt kérdés

#utalás #Tgyás(csed)
2015. jún. 8. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 1 hónap volt mire utalták.
2015. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rákérdezel telefonon, azzal biztos nem csinálsz bajt. Esetleg még azt is meg tudják mondani, hogy mikorra számíthatsz határozatra.
2015. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónap szokott lenni, mire utalnak.
2015. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 20-30 nap között szokták elbírálni, nekem mindig előbb jött az utalás, és utólag a határozatról a papír a postán. Nyugodtan hívd fel őket, legutóbb én is ezt tettem a második lányomnál, nagyon segítőkészek. Én azért telefonáltam nekik, mert az első gyermekemnél előfordult, hogy csak vártam, csak vártam, és amikor felhívtam őket, kiderült, hogy valami papírt várnak hiánypótlásra, amit nem adtam le.

Egyébként nagyjából még időbe belefér.

2015. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!