Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lehet ilyen munkakör mellett...

Lehet ilyen munkakör mellett gyermeket tervezni, ugye?

Figyelt kérdés

Laborban dolgozom, veszélyes anyagokkal, van elszívó, kesztyűt is használok.

Babát tervezünk, de ugye az első hetekben még biztosan dolgozni fogok, amíg számomra is kiderül, h terhes vagyok.

Mire vigyázzak, hogyan kerüljem el a vegyszereket ha még csak azt se tudom, h sikerül-e a baba, vagy sem?

A nőgyógyászommal is beszélek majd erről természetesen.


2015. jún. 21. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Főnöködet, üzemorvost kérdezném elsősorban, nekik ezzel tisztában kell lenniük.

Mi nem tudjuk, hogy pontosan hogy néz ki a napi munkavégzés, milyen mozzanatai vannak.


Gondolom maszkot mindenképp viselnetek kell.

2015. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ìgy vagyok. A orvosom azt mondta,ha lehetsêges mâr elôtte kérjem át magam máshova...

azért ez nem úgy mûködik...

Amúgy ha kiserül h terhes vagy,van lehetôség másik munkakörbe átmenni? Nálunk csak ez megoldható.

Amúgy ennél többet te nem tehetsz.

2015. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Kis cég, másik munkakörbe nem tudnak átrakni.

Előre meg nem szólnék, hogy babát tervezünk, mert ugye manapság ilyenért egyből lecserélik az embert.

2015. jún. 21. 10:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy egyből táppénzre kell, hogy jöjjek. A kérdés az az, hogy amíg ki nem derül (teszt, orvosi vizsgálat), h terhes vagyok ez kb 4-5 hét, addig mit tegyek, nehogy baj legyen?
2015. jún. 21. 10:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, ti már rajta vagytok az ügyön? :)
2015. jún. 21. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt 10 napos terhességet is kimutat. Helyedben hetente tesztelnék és ahogy pozitív mennék orvoshoz egyből, nem várnék heteket. Pár száz Ft egy teszt, ennyit megér, hogy minél kevesebb időt tölts a veszélyes anyagok közt.
2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaz, köszi!
2015. jún. 21. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem, de már nem lenne gond. :))) Picit várunk még.
2015. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi is szeptemberben kezdünk neki élesben. Mar most sem lenne baj ha jönne, holnap kell megjönnie, mostanság kicsit reménykedek...! :)
2015. jún. 22. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!