Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kiderült hogy babát várok....

Kiderült hogy babát várok. Novemberig van munkaszerződésem. Ha elküldenek és két hónapig nem dolgozom, de utána elmegyek munkanélkülire és az idő alatt szülök, akkor mindent kapok ami jár nekem? Tgyás, gyed, stb.7 év folyamatos munkaviszonyom van.

Figyelt kérdés

#szülés #GYED #munkanélküli #GYES #tgyás munkaszerződés
2015. júl. 23. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

7 év folyamatos, az azt jelenti, hogy Ugyanott? És határozott a szerződésed? Vagy csak azt, hogy mindig dolgoztál valahol.


igen, ha álláskeresési alatt azülsz, akkor kapsz csedet, gyedet, csak minimálbérből számolnak.

2015. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen jar. Fontos, hogy szules idopontjaban kapjad az allaskeresoi jaradekot. De ez mar a masodik gyerekre nem lesz ervenyes, csak az elsonel.
2015. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 év 3 munkahelyből, de nem volt közte megszakítás, mindig úgy jött ki hogy egyik nap még a régi munkahely, másnap már az új. Igen sajna határozott idejű munkaszerződés és ha kiderül a baba nem hosszabbítanak. Évente hosszabbítanak, 5 év után lennék állandó amikor már nem küldenének el, de ezt már nem szeretném megvárni mivel most vagyok 28 éves és első baba lenne.
2015. júl. 23. 18:20
 4/5 anonim válasza:
0%

Őszintén szólva személy szerint nagyon bátor embernek tartom önt, már csak amiatt is, hogy ebben az országban gyereket mer egyáltalán vállalni.


Én ilyesmit itt soha nem vállalnék.


24/F

2015. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Utolso kommentjevel ne torodj! Sok boldogsagot!
2015. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!