Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van olyan akinek külön határoz...

Van olyan akinek külön határozat jött a GYES-ről és külön a családi pótlékról?

Figyelt kérdés
multhéten hozta a postás a családit visszamenőleg 76ezret (1éves a gyerek),másnap jött a határozat de csak a családi potlékról, a GYES ről még semmi hir ,járrt már valaki igy?
2015. júl. 28. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Külön jön róluk határozat, de attól még megkaphattad az összeget egyben mivel ugyanaz a kormányablak utalja.


Többedik kérdésed, ha ennyire nem tudod mi a helyzet és hogy most mit is kaptál miért nem hívod fel a kormányablakod??? ott pontosan megmondják h mit utaltak.

2015. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, mjd 2 hét külömbséggel kaptam meg a kettőt. Előbb megjött a pénz mint a határozat.
2015. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 hónapot utalnak visszamenőleg vagyis te 2*12200 csp + 2*25650 gyest kaptál...75700 Ft
2015. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor adtad be a papírokat? Mikortól kérted a csp-t és a gyest? Ez sem mindegy.

Ahogy az előttem lévő írta, max két hónappal visszamenőleg adják mindkét ellátást. Tehát ha te mondjuk július 5-én igényelted, akkor május 1-től lehet megállapítani az ellátást.

2015. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
május végén adtam be a papirokat !!! Barátnőm is akkor szült mikor én csak ő hamarább beadta a papirokat és ő 200 ezret kapott egyszerre visszamenőleg gyest és családit ,én ezért kevesellem a 76ezret
2015. júl. 28. 16:00
 6/11 A kérdező kommentje:
a kormányablakomat hogy tudom felhivni?
2015. júl. 28. 16:02
 7/11 A kérdező kommentje:
a gyerek születésének dátuma volt irva oda hogy mikortól kérem
2015. júl. 28. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha Budapesti vagy akkor a Budapest Főváros Kormányhivatalát kell hívni, de minden megyének van kormányablaka ahol laktok azt hívd fel.
2015. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hiába azt írod be h mikor született akkor is csak 2 hónapot utalnak visszamenőleg. Benne van a törvényben. Sokkal jobban jársz ha felhívod, mert mivel mi nem tudunk minden adatot, időpontot így nem tudjuk megmondani miért ennyit kaptál.
2015. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt van minden kormányablak keresd meg hova tartoztok és hívd fel. Ők biztosat mondanak.

2015. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!