Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akkor most igénybe vettük az...

Akkor most igénybe vettük az családi adokedvezmenyt vagy sem?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok gyeden. 47000Ft-ot kapok. Tavaly azt mondták az apeh-nál hogy ennyire nem tudom igénybe venni. Ma megnőtt az oeptol az igazolás az pedig az szerepel,hogy "az adòelőleg megállapításánál figyelembe vett családi adokedvezmenyt összege :62500Ft.
2016. febr. 2. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, leírásod alapján megkaptad. A kérdés, hogy mennyi a bruttó gyeded?
2016. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A könyvelő azt mondta hogy szerinte csak egy hónapot kaptam meg. Egyszer kaptam egy papírt amire az van írva, hogy 2014.10.25-től 2016.05.31is 2987,05 Ft naptári napi alap figyelembevételével 2090,94Ft naptári napi összegben állapítják meg. Ez mit jelent?
2016. febr. 2. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak 1 hónapot kaptál meg. Mert azon az igazoláson az össz igénybevett összeg szerepel, és a 62500Ft csak 1 hónap.
2016. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!