Megkaptátok ma a GYEDet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég jött róla az sms.
2016. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem
2016. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem és tiszta ideg vagyok egyáltalán van még ma rá esély? nekem mindig reggel 7kor küldik :(
2016. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött még meg.
2016. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
esély ma már nem igazán lesz rá ha még nincs a számlán....majd hétfőn :S
2016. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem. :( (Budapest, OTP) Eddig harmadikán mindig megkaptam. Értem én, hogy a minimálbér változás bekavar, de egy tájékoztatást kiadhatnának, hogy ne aggódjon annyi ember. Meg ne hívogassák az OEP-et egész nap.
2016. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is Budapest OTP 3-as válaszoló vagyok komolyan hihetetlen. Kicsi gyerekeseket hagynak hétvégre pénz nélkül én megtudom oldani bár nekem se könnyű de mi van azokkal akik nem?
2016. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
maskor nekem se gond..csak most koltozunk...koszonom a valaszokat!
2016. febr. 5. 10:21
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

Én nem értem a felháborodást, hiszen a hivatalos utalási időpont minden hónap 10-dike. Az OEP semmilyen szabálynak nem vétett, még van ideje akár kedden is elutalni a pénzt. Arról nem tehet az OEP, hogy van akinek már nincs pénze. Később kapod meg, később költöd el. Ennyi.

Különben is, a családi pótlék megjött a héten, nem kell mindent elszórni .Én is gyeden vagyok még, de dolgozok is mellette, így még félre tenni is tudok, egybe kifizettem a jogsim, hogy megkönnyítsem az életem és nem nyavalygok, mert az OEP nem gondolt még rám. Bár nem munkáltató utal, de ez ebből a szempontból lényegtelen.

2016. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Ember miért kellene tájékoztatás, mert miért kell hívogatni az OEP-et 4-5-én?

"A gyermekgondozási díjat havonta egyszer, utólag kell folyósítani, a tárgyhónapot követő hó 10. napjáig, de legkésőbb a bérfizetési napon." Hol van még 10-dike? Szerintem értelmes emberek nem háborognának, mindennek van határideje. Ha a fizetésed is 10-dikén kaptad, akkor sem háborogtatok már 3-dikán nem?

2016. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!