Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A Max, Gyedet is naptári...

A Max, Gyedet is naptári napra számolják, vagy az fix minden hónapban? Illetve hogy jön ki ez az összeg?

Figyelt kérdés
Apa átvette a GYedet dec 28tól (28-29 fizetés nélküli szabin volt, mert utána töltötte a lányom az 1-et, ez nem tudom lényeges e)Még most kaptunk először gyedet azóta (ügyintézőnek nem sikerült elsőre). És a bérpapíron ezek az összegek vannak: 9800, 155400, 150805)
2016. márc. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A maximum bruttó GYED 147.000 Ft. Nekem minden hónapban ugyanannyi.
2016. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy belekérdezek, de Te maradsz otthon így a babával, mert nekünk ezt ajánlották a cégnél?

Apa legyen gyeden én meg fizetetlen szabin. Egy cégnél vagyunk de én teljesítmény béres és erre csak a minimálbérből számoltat kapom :(

2016. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen

En maradtam itthon. Nekem is minimalberes, apanak max gyed, azert nem mindegy ;)

2016. márc. 13. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi a vàlaszt :) akkor mi is ìgy csinàljuk :)
2016. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

off: férjem dec 13tól kérte a gyedet és most márciusba ért ide :S

elvileg naptári napra számolják.....de nekünk a 31 napos januárra és a 28 napos februárra is br 155400 ft (ez a max bruttóba)

2016. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!