Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyorsan kellene nekem valaki...

Anndrea kérdése:

Gyorsan kellene nekem valaki aki tud válaszolni arra, ha gyed után vissza szeretnék menni dolgozni, de nem vesznek vissza, akkor jár végkielégítés?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én munkahelyemen ezt megkérdeztem, mert nekem is vissza kéne mennem szeptemberben.

Ha nem vesznek vissza, van végkielégítés, igen. Sőt nálunk 2 hónap felmondási idő is.

2016. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2016. máj. 19. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Van felmondási idő és végkielégítés is, ez utóbbi nyilván akkor, ha megvannak hozzá az éveid.
2016. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__gyas-g..


Ennél a kérdésnél 8-as válaszolóként leírtam részletesen.

2016. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan jössz el. Ha ő mond fel vagy a közös megegyezés részét képezi akkor igen jár. Ha simán te mondasz fel akkor nem jár.
2016. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én mondok fel, én mennék vissza, de azt mondják, hogy most nincs hely.
2016. máj. 19. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelj mit íratnak veled alá (felmondás a munkáltató részéről vagy közös megegyezés). Alapban ugye vissza kell venniük, a szabidat ki kell fizetniük, vagy addig állományba tartani amíg tart a szabid. Azért figyelj mit írsz alá, mert ha nem olvasod el és egy közös megegyezésben nem írja bele, hogy kapsz végkielégítést, esetleg egyéb (pl felmondási idő stb), akkor utána már nem tudsz reklamálni.
2016. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!