Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes online igénylésénél kell...

Gyes online igénylésénél kell valamit csatolni?

Figyelt kérdés

Fel van ajánlva mint opció ugyanis..és mit jelent a 30. pont?


"30. Adatszolgáltatási kérelemmel megkereshető hatóság nevének és címének megadása:"

Amennyiben a kérelmező az anyakönyvi nyilvántartásban, gyámhatósági nyilvántartásban, illetve a jegyző vagy a fővárosi és megyei kormányhivatal járási (fővárosi kerületi) hivatala által vezetett szociális nyilvántartásban szereplő adatot nem igazolt, annak a hatóságnak megnevezését és címét is itt kell feltüntetni, amely az eljáró hatóság által adatszolgáltatási kérelemmel megkereshető. A kérelem aláírásával hozzájárulását adja, hogy az itt feltüntetett hatóságot az Igazgatóság a szükséges adatszolgáltatási kérelemmel megkeresse.


2016. jún. 1. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, fényképes személyi okmányt (jogsi, útlevél, személyi). Elég vicces, mert nekem a telefonnal készített fotót is elfogadták.


Ha nem vagy szociálisan hivatalosan hátrányos helyzetű, tehát nem állsz semmilyen jóléti szolgálattal kapcsolatban, akkor a 30. pontot hagyd üresen.

2016. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja.

Személyit, lakcímkártyát, taj és adókártyát csatolhatod. Én is úgy csatoltam hogy lefotóztam és ennyi.

2016. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!