Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Taj kártyát mennyi időn belül...

Taj kártyát mennyi időn belül kapunk?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták 2héten belül postázzák,de semmilyen irata nincs még a fiamnak. Ti mennyi időn belül kaptátok meg? Így a gyedet sem tudom még ígényelni
2016. jún. 15. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb.2 hét volt.De a csed-et meg tudtuk igényelni nélküle.Utólag írtàk be a számát.De ha felhívod az oep-t,akkor tudnak segíteni ebben.
2016. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El lehet indítani az ügyet nyugodtan. Én a nővérem nevében intézkedtem mert nálunk picit bonyolult volt ez az egész, mert persze a pici apja lelépett így átmenetileg én voltam az "apa" én a kislány születése után másnap mentem be intézni a dolgokat meghatalmazással, mondták hogy a TB számot amint megkapjuk hívjam fel az adott ügyintézőt és elég ha bediktálom és visszamenőleg bebírja írni. Egyébként másfél hét után megjött a kártya 4 évvel ezelőtt.
2016. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!