Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kapott ma valaki már GYED-et?...

Kapott ma valaki már GYED-et? OEP-től

Figyelt kérdés
Eddig mindig a csp-vel egyszerre utalták, de most még nem jött meg. Tudom, hogy elvileg 10.ig kell megjönnie, de van olyan hogy egyszer mondjuk utalnak elsején aztán meg nyolcadikán? Nektek volt már ilyen, ti megkaptátok már? Attól kérdezem akinek az OEP utal.Köszönöm!

2016. júl. 4. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam még meg. De nem is nagyon emlékszem olyanra, hogy egyszerre jött volna meg, mindig a csp-t kapom hamarább.
2016. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bogica0616 ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert az internetes oldalon úgy írják, hogy elsején utalják és 4.-én kell lenni a számlán. Természetesen nincs rajta. :( Ez lenne az első utalásom amit kapnom kéne csed jogcímen és azt hittem valós a kiírás, hisz minden más segélyt és egyéb ellátást hó elején utalnak.
2016. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Csed/Gyed az nem segély, hanem ellátás a kiesett munkabér helyett.

Most nem tiszta, hogy te mit is vársz. Mert a csedet, gyedet valóban az oep utalja, de a csp-t a mák/kományhivatal és max azzal a gyest szokták utalni. Meg mivel az első utalást várod, kérdés mikor adtad be a kérvényedet, és azt elbírálták-e már.

2016. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat Bogicának szólt.
2016. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogica0616 ***** válasza:
Bocs az újabb offert kedves Kérdező. Összevontan irtam, hogy segély és más ellátás. Én a csedet várom az első teljesen utalásomat aminek hó elején kell megjönnie az internetes kiírás szerint. Csak mivel ez lesz az első teljes hónapom bizonytalan vagyok.
2016. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A GYED-et várom, tudom hogy más utalja a kettőt, ettől függetlenül mindig egy napon kaptam meg a csp-t és a GYED-et is eddig, az első hónapot leszámítva mert akkor bénaztak pár hónapot, de utána ugyan azon a napon utalták eddig, kivéve ma, ezért kérdezem, hogy más megkapta-e már, vagy attól hogy eddig igy jött ez nem garancia hogy ezentúl is igy fog. ?
2016. júl. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!