Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Valami nem stimmel a pénzem...

Valami nem stimmel a pénzem utalásával?

Figyelt kérdés
Szoval megszületett a harmadik gyermekem. Ekkor intézkedtem a papirokat a pénz juttatàsok végett. Rà 2 hétre kaptam 85.000 ft. Gondoltam ez az anyasàgi. Na de az 64.000 ft. Aztan most 2. Kaptam 48.000ft. Az a csalàdi potlék szerintem 3 gyerekre. Szoval junius 23. Született a babaám. Csak nekem fura ez az utalas. Mintha hiànyozna 10000.ft még ahogy szàmolgattam. Vagy juliustol kapom a gyest? Valaji irjon
2016. aug. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Már az előző kérdésednél is kérdeztem, hogy ki áll a küldőnél??? Meg ugye egyszerűbb lenne őket felhívni.
2016. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ebben nincs szerintem gyes. Az első 85ezerben valószínűleg az anyasági segély, és a 3. gyerek után járó családi pótlék, illetve a másik két gyerek után járó különbözet van júniusra. Így jön ki: 64eFt anyasági + 16.000 júniusra a 3. gyerek után + 5.400 Ft a két gyerek után járó családi pótlékra, mert akkor már rájuk is a magasabb összeg jár már júniusra. Most a júliusi csp-t kaptad, 3 gyerek után. Ebben nincs gyes. Annak járj utána, azt miért nem utalják.
2016. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A külömbözere nem is gondoltam. Felhivni meg eddig nem sikerült.
2016. aug. 10. 14:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet a gyest még nem kapom most? Szoval kaptam papirt amin az anyasàgi szerepelt utana egyet amin a csalàdipotlékom
2016. aug. 10. 14:13
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Őszintén szólva arról fogalmam sincs, hogy mi az eljárás ilyenkor. Ha most új kérelmet nyújtottál be, annak is biztos van átfutási ideje, és ugyanúgy fogsz róla határozatot kapni, mint a másik kettő ellátásról. Lehet, hogy egyeztetnek az egészségpénztárral, nem igényelsz-e csedet vagy gyedet, és csak a másik hatóság adatszolgáltatása után ítélik meg a gyest. Azért kérdezz rá szerintem.
2016. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!