Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A GYED-et egyszerre szokták...

A GYED-et egyszerre szokták küldeni a családi pótlékkal?

Figyelt kérdés
Sziaszok! A GYED-et egyszerre szokták küldeni a családi pótlékkal? Csak mert én már megkaptam a családit, de a férjem a GYED-et még nem. Mindketten otp-sek vagyunk. (Most kapnánk először passzív GYED-et, eddig a munkahely fizette a munkabérrel egy időben,csak az megszűnt.)

2016. nov. 3. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem küldik egyszerre (bár megeshet), mivel a gyedet az oep, a csp-t a kincstár folyósítja.
2016. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon szépen köszi a választ:) Akkor lehet, holnap jön :)
2016. nov. 3. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma kaptam családit és a fizuval a gyed holnap jön. Ritkán jött ki úgy,hogy egy napon kapjam
2016. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is mindig a fizuval kaptunk, de most megszűnt a munkahelye és passzív gyeden van és már nem a munkahely a gyed kifizetőnk. Ezért nem tudom, hogy mikor kellene megjönnie.
2016. nov. 3. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
10.-e körül jön nekem a csedem
2016. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. nov. 3. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!