Miert nem kaptam gyest? Kisfiam augusztus 29. en szuletett oktober 6. An adtam le a kerelmet a csaladipotlek gyes es az anyasagi tamogatasra.

Figyelt kérdés
Kovetkezo heten utaltak az anyasagit es 2 honap csalaladipotlekot. Ebben a honapban 12ezer ftot utaltak ami a csaladi potlek. Nem a gyessel egyutt szoktak utalni? Vagy lehet hetfon fogom megkapni?
2016. nov. 4. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Az első kérdésem ilyenkor: férjed itthon dolgozik vagy külföldön?
2016. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Itthon .
2016. nov. 4. 20:33
 3/19 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hol dolgozik apuka, ez az anyának jár a gyermekre, ha előtte nem volt meg a szükséges munkaidő.

Nem lehet hogy elkeveredett a kérelmed? Én jártam már így. Oda kellene telefonálni vagy személyesen bemenni rákérdezni, nagyon segítőkészek szoktak lenni.

2016. nov. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá, mert valóban megeshet, hogy elkeveredett a kérelmed. Nem ez lenne az első eset.
2016. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor hetfon utanajarok de egyutt adtam le mind 3 tamogatashoz a kerelmet a masik ketto rendben is van :/ nemertem ez az egy hogyan keveredhetett el . Meg az sem lehet h valami hianyossan vagy rosszul toltottem ki mert az ugyintezo atnezett mindent.
2016. nov. 5. 13:10
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Könyörgök, nyugtass meg, hogy nem gyesre szülted a gyereket, nem olyan vagy mint több száz ember akik itt kérdezgetik mikor jön már a csalási meg a gyes, mert nem tudnak enni adni a gyereknek.
2016. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kepzeld el nem a tamogatasok miatt szultem gyereket enelkul is jol elunk sot ... De ha jar a tamogatas ami visszamenoleg most 100ezer ft korul van azert csak erdekelhet h mikorra varhatom ... Nem a megelhetes miatt megnyugtatlak ... Nemmintha barmi kozod lenne hozza :) szepnapot
2016. nov. 5. 14:15
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

"De ha jar a tamogatas ami visszamenoleg most 100ezer ft korul van "


Mondjuk az a 100ezer körül jelenleg kb. 55ezer. :) Szeptember+októberi gyes az 50. Plusz a 3 nap augusztus. A novemberrel még nem lógnak, de még úgy is messze lenne a 100-tól. :)

De ezt csak úgy megjegyeztem, nem én voltam aki írta a gyesre szülést.

2016. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, te eddig mivel támogattad az államot?
2016. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Most minek ezzel kukacoskodni? Jár a gyes és pont.
2016. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!