Klaudiaa24 kérdése:

Mikorra varhatjuk a Gyedet?

Figyelt kérdés

Sziasztok segitenètek.

Dec.2-án adtuk be a párom munkahelyére a Gyed igènylèst (pàrom veszi igènybe a gyedet).

Visszamenöleg is igènyeltük azt mar tudjuk hogy következő hóbaptol fogjuk kapni.

Arra lennèk kivancsi hogy ez a visszaigènyelt összegetèg az èven megfogjuk kapni?

Hivott minket a tb-ügyintező ès azt mondta hogy valamit vár az Államkincstartol ès akkor tudja elutalni.

Mit várhat?Lehet hogy csak most biraljak el?

Bocsánat hogy ilyen hosszura sikerült de sajnos nem nagyon vagyok jártas az ilyen ügyekben



2016. dec. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

GYES-en voltál, és most fél éves a baba?

Mert akkor a GYES lemondását várják. (vagyis a határozatot, hogy nem kapod már)

2016. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Màr azt megkaptam rá egy hètre hogy lemondtam a Gyest
2016. dec. 15. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt max tippelni lehet...ha szerencsétek van akkor még idén.

Hát úgy megkevertek mindent,hogy hihetetlen volt. 2 hónap után felhívtuk az oepet,hogy merre van a pénzünk? nem kapták meg a gyes lemondásáról a papírt (mondta a nő,hogy ilyen folyosó egyik végéből a másikba történet) elküldtük amit én kaptam határozatot,de az nem volt jó mert a gyereknek csak a neve és semmi más adata nem volt rajta. Azt mondta a nőci,hogy megy pár kört és ha semmi akkor is elindítja az utalást.Pár nap volt hónap elejéig és szerencsésen meg is érkezett a 2,5 havi gyed..mondjuk férjemnek a fizetését a kincstár utalja akik meg úgy össze vissza kutyultak mindent,hogy még 2 hónapnak kellett eltelnie mire megkaptuk rendesen a gyedet és a teljes fizetését. Katasztrófa

2016. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk a párom munkahelye kifizetö hely ès mindent ott intèznek a munkahelyèn.
2016. dec. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!