Mikor jön a GYES? Eddig mindig számlán volt első m. napon a csp-vel.

Figyelt kérdés
Ma már 2. munkanap van, és semmi.
2017. jan. 3. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
December 21-én érkezett. A következő majd február elején.
2017. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Már december végén elutalták.
2017. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Bizony. Karácsony előtt kiküldték, és legközelebb majd február elején jön.

A családi pótlék ugyanígy.

2017. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Te is nagyon tájékozott lehetsz, már rég volt. Minden híroldal szinte írt róla, bemondta a híradó.

Arra is kíváncsi lennék ki kezeli a számlád...

2017. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Azt se felejtsük ki, hogy SOHA nem volt az első munkanapon a számlán a csp. sem. Első munkanapon utalják, és mivel GIRO1, másnap kapod meg. Mindig így volt.
2017. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na igen, eleve rosszul írja a kérdező, mert első munkanapon soha nem volt a számlán. :) Akkor csak utalásra került, de legkorábban csak a 2. munkanap volt elérhető a folyószámlán. De ugye most már karácsony előtt kiutalták, szóval majd egy hónap múlva lesz újra.
2017. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Minden híroldal csak az előrehozott csp-ról zengett.


Nem látt semmit a gyesből ráadásul mert a bank hol ebből, hol abból, összevissza levonogat.

21-én tizenezer érkezett a számlámra ill a bank csak ennyivel növelte az összesen adatsort. Így és az olvasott előzmények miatt totál abban a hitben éltem, hogy csak a csp-t utalták előre.


Nem értem akkor miért nem képesek együtt utalni, mert közel 80 ezres jóváírást még be is tudtam volna osztani.

De egyszer 20 ezer, a banki levonások miatt, dec végén meg plusz tizenezer, és osszak be ennyiket...

2017. jan. 3. 11:14
 8/14 A kérdező kommentje:
*nem láttam
2017. jan. 3. 11:16
 9/14 A kérdező kommentje:

Most megint minuszos lesz a számlám, a februáriból sem fogok látni semmit.

Buék

2017. jan. 3. 11:26
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez már a te gondod,hogy mínusz a számlád,mikor a csp és gyes 38 ezer ft... Nem volt feltűnő,hogy kétszer jött decemberbe ennyi? Ha meg olyan minusz a kártyád,hogy csak tizenezer marad belőle... Erre már mi mit mondjunk?
2017. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!