Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mik a különbségek a GYES,...

Mik a különbségek a GYES, GYED, stb. -k között? Mikor igényelhetőek? Melyikhez mi kell? (Pl. Házassági viszony, ilyesmik) Melyiket igényelheti az apuka, melyiket csak én?

Figyelt kérdés

Szóval értitek, szeretném magamban helyretenni ezeket a fogalmakat.

Köszönöm ha valakinek van türelme ezzel a kérdéssel is foglalkozni.



2017. jan. 19. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Akkor mi a csudának van ez az oldal emberek???! Minek vagytok itt? Minek írtok, ha èrdemleges választ nem tudtok? Szerintetek a Google-t nem ismeri? Mintha nem tudnatok, hogy a neten ezerfelet írnak.. en is ott neztem utána ilyesmiknek ès jól fèlre informálódtam.
2017. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk nem lexikonnak, 3-as.


Az ilyen kérdéseknél, ahol oldalakat lehetne írni, pont elégnek kellene lenni válasznak a HIVATALOS forrás belinkelése, ha már olyan láma valaki, hogy nem tudja szűrni az információkat. (Tényleg, mi a nehéz ebben? Ha jogszabályra, hivatalos infóra vagyok kíváncsi, akkor nem a Blikket csapom fel, hanem a kormányhivatalok tájékoztatóját.

2017. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Igy van. Nem arról szól az oldal, hogy idejön teljesen tájékozatlanul, éa töviről hegyire irogassunk neki dolgokat,meg mi keressünk rá, és másolgassuk be, mikor ezt ő is meg tudná csinálni!

Vegye már a fáradtságot, hogy rákeres és utána néz magának, mivel ez igen átfogó téma! És ha valamit nem ért vagy ellentmondásos, akkor azt kérdezze meg.

2017. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem jó jelenleg a gépem, a telefonom pedig nen szándékozik minden weboldalt betölteni.. Másrészt gondoltam az alapvető dolgokat leírni, vagy kimásolni nem olyan nagyon vészes, de akkor mindegy. Köszi a segítséget.
2017. jan. 21. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de a kormányzati oldalt sokkal egyszerűbb betöltenie egy telefonnak, mint a Gyik oldalát, mert kevesebb a reklám, kép...
2017. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!