Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nagyon sürgős! Megkaptátok a...

Nagyon sürgős! Megkaptátok a januári gyedet?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie (OTP-s vagyok), és abból ma valamit kifizetnem, de nem jött meg. Nektek?
2017. febr. 2. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ma kell megjönnie, hanem holnap, úgyhogy nem.
2017. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a fizetéssel együtt kapom amit 5.éig kell(ene)...szóval elvileg holnap
2017. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Én is várom, mert 0 forintunk van és tápszer kellene a kicsinek. :( De ma ne várd!

[link]

2017. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
hármas ha ez igaz, akkor szégyen, hogy erre mertél gyereket vállalni
2017. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek! Mi lenne akkor, ha csak gyest kapnál. Már rég éhen haltatok volna.
2017. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, csak most jött ki így a lépés. Holnap kapunk fizut, de holnap 3 helyről. Plusz a családi.
2017. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Es mi van akkor ha nincs penze? Nem lehet mindenki gazdag. Az en szuleimnek se volt penzuk megis mindkettonket felneveltek es mindig megkaptunk mindent amire szuksegunk volt. Emlekszem volt, hogy anyaval 5ft-ot kerestunk egesz delelott a lakasban hatha valamelyik szekrenybe talalunk mert bizony annyi hianyzott valamihez. Es tessek felnottunk mindkettonknek jol mukodo vallalkozasa van. Rengeteg par el sajnos honaprol honapra de attol meg lehet gyereket vallalni.
2017. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
A családira gondolsz? Átállás miatt csak 3-án érkezik!
2017. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Azért bírom az ilyen támadó hozzászólásokat minden háttérinfó nélkül, hogy minek vállalt gyereket...

Mi példánk: most építkeztünk (nem a csokból, önerőből) így a megtakarításunk jelentős részét a gyönyörű új házunkba pumpáltuk. Volt valamennyi pénzünk,amit vésztartaléknak tettünk el... Közben kismama lettem, felmerült a down szindróma gyanúja, így prena és egyéb fizetős vizsgálat és a vésztartalékból huss 300ezer ft oda is. Szinte rögtön ez után az addig hiperbiztos autónk bedöglött, huss 150ezer ft. Közben a nagy hideg miatt plusz tüzelőt venni, huss 50 ezer ft... És emellett élni a mindennapokat... És bár felelősségteljesen vállaltunk második babát, most kiürült nekünk is a kassza, így én is várom a csp-t, gyest, mert fizu csak j.héten jön nekem is, meg a férjemnek is... Mert mindketten dolgozunk... Most akkor mi is szégyen,

hogy gyereket vállaltunk, ráadásul kettőt is?

Szóval nem kellene ilyen rosszindulatúnak lenni, rögtön ismeretlenül betámadni, mert bárki lehet egyszer fent, egyszer lent...

2017. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Aki annyira bántja kérdezőt az belegondolt, hogy a gyed az a fizetése után kapja, az nem segély az neki jár.

Egyébként amíg Orbán Viktornak 1 milliós havi fizetés mellett hivatalosan csak 700 ezer Ft tartaléka van 6 gyerek mellett addig senki ne merjen szólni.

2017. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!