Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha örökbe fogadok egy újszülöt...

Ha örökbe fogadok egy újszülött csecsemőt elmehetek szülési szabadságra?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkozom már a párommal napok óta,mert nem tudok szülni (nem lehet sajnos saját gyermekem, és mindenképp szeretnék örökbefogadni egy néger kisfiút) de egy csecsemővel nagyon sokat kell foglalkozni. Így van lehetőség szülési szabadságra?


31/N



2017. nov. 21. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
igen megillet minden, ilyen téren, ugyanúgy mintha szülnél
2017. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy igényelhetsz mindent, mintha szülőanya lennél.
2017. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, viszont nem fogadhatsz örökbe néger kisfiút. Magyarországon élő, magyar állampolgárként csak magyar állampolgárságú gyermeket fogadhatsz örökbe.
2017. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt Magyarországon kapod meg, akkor biztosan magyar állampolgár. Viszont minél előbb kezdjétek el az örökbefogadást, mert újszülöttet lehet csak 3-4 múlva kapsz. Barátnőmék 4 éve várnak, igaz "magyar" babára.
2017. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*3-4 év múlva
2017. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó igen, csakhogy Magyarországon még nem volt példa néger kisgyermek örökbeadására. Olyan meg nincs hogy a kérdező mondjuk Afrikából fogad örökbe. Tudom, benne vagyok a témában.
2017. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, utolsó előtti vagyok:). Anyukám barátnője egy néger gyereket nevel, azért hittem, hogy ez létezik.
2017. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam érdeklődni több alapítványnál, és ők azt mondták hogy erre nincs lehetőség. Vagyis persze, ha Magyarországon szüleik és itt mondanak le róla, de ő mondta hogy ezzel a 25 év alatt nem találkozott.
2017. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez lehet valami egyéni akció volt. Amúgy nagyon meg vagyok lepődve ezen, nem is tudtam, hogy ez így van.
2017. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Mindenképpen csak néger kisfiút fogadjatok örökbe, a fehér gyerek kiment a divatból az nem trendi. Kövessétek a sztárokat, akik néger gyerekeket fogadnak örökbe. Cigány kisgyereket a legkönnyebb örökbe fogadni, de sajna az se trendi!
2017. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!