Mibol szamoljak?

Figyelt kérdés
Most GYED ideje alatt szuletik a masodik babam. Ilyenkor mibol szamoljak ki a kovetkezo baba utan a juttatasokat? Valamint azt olvastam, hogy ilyen esetben 2 fele juttatasra is jogosult lehetek?! A nagy utan a Gyedre, a kicsi utan meg ertelemszeruen a csed, stb... Valaki, aki mar vegigment ezen, vagy kepben van ezekkel a dolgokkal, leirna nekem, hogy hogyan is mukodik? Koszonom!

2018. máj. 8. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem mentél vissza dolgozni, és még él a munkavizsonyod, akkor ugyanannyit fogsz kapni az másodikra is, mint anno kaptál az elsőre.

És pontosan, ahogy írod, két juttatást is kapsz majd, mindkét gyerekre az éppen aktuálisat. A gyed extra része, hogy nem kell választani, hanem az összes gyerekre ját az ellátás.

2018. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom szepen a segitseget! :)
2018. máj. 8. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!