Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Mikor jön így az első Csed majd?

OEP fogja utalni, ugyanúgy mint a táppénzem.

Szülés előtt 28 nappal igénylem, most zárattam le a táppénzt aug.11-el. Augusztus 12től leszek Csed-en, szeptember elejére vagyok kiírva. A táppénz mindig 16.an jott. Az első Csed kb mikor fog szeptemberben? Nem függ össze a szülésemmel ugye? Mármint így hogy előbb igényeltem, majd még a baba születése után utólag az ő papírjait is le kell adni. De ha ráhúzok a szülésre, attól még megkaphatom a Csed-et nem?

aug. 10. 12:07  Privát üzenet  

A válasz
bodnar edit nevű felhasználó válasza:

Szerintem ha elmész az OEP-hez és megkérdezed , ők biztosan pontosan elmondják majd neked, mi hogyan fog történni, mikorra várhatod az utalást. Mindent írj fel! És gratulálok a kisbabához, jó egészséget mindkettőtöknek!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 11:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen papírokat kell csatolnom a csed igényléséhez, ha az első gyerekem még csak 1,5 éves lesz mire megszületik a kistesó, tehát gyed-en vagyok jelenleg és leszek még akkor is?
Második gyermekre jutó csed és gyed kevesebb lesz, ha az első után egyből vállajuk, vagy nem számít, hogy visszamegyek e dolgozni?
2016 márciusától dolgozom,2017 decemberre várjuk az első babát. Járni fog a Csed és a gyed?
Jár-e a CSED és a GYED a harmadik gyermek után is? 2014. szeptemberében szültem az első gyermekemet (azóta itthon vagyok folyamatosan), a másodikat pedig 2016 májusában. Így...
Első gyerek után újra csed?
2017jan.4. -ig kaptam csed-et, amo 103e és 105e között mozgott. Februárban megjött az első Gyed ami 79e lett. Kicsit csalódott vagyok. Lehetséges, hogy elszámoltak valamit?...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!