Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ti sem kaptatok még gyedet?

Ti sem kaptatok még gyedet?

Figyelt kérdés
Arról volt szó, hogy az augusztusit előbb utalják, ma már 29. van és mindenhol 27.-ről volt szó.

2018. aug. 29. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom csak a a gyesre és csp-re vonatkozott az utalás. Gyed rendes időben jön.
2018. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


eszerint a Gyed is előbb jönne...

2018. aug. 29. 08:53
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez az utalási rend tuti nem vonatkozik a csedre/gyedre. Az nem jön ilyen korán. Ha OEP utalja,akkor majd 5.-e körül,ha munkahely,akkor meg fizetéskor.
2018. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
De ez nem valós infó.
2018. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
TGYÁS nekem két napja jött. GYÁRFÁS ma fog jönni. Amúgy az eklézsián azt mondta az ügyintéző, hogy ne aggódjunk, Ján Slota segíteni fog, és megment minket, kezet fog velünk.
2018. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát én nem a zsebremegy.hu-ról tájékozódnék...


A gyes és családi pótlék jön előbb. A gyed/csed nem.

2018. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Gyedet nekem pl a munkáltatóm fizeti. Miért utalna előbb? Szerintem csak csp, gyes jön "duplán" augusztusban.
2018. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
A csed/gyed nem gyermeknevelést segítő támogatás, ami alanyi jogon jár, hanem pénzbeli ellátás, amire a biztosítási jogviszonyod alapján jár neked. Semmi köze a többihez és nem is jön előbb, majd utalják, mint máskor. Eleve ha a munkahely kifizetőhely mondjuk, nem fognak előbb utalni csak azért, mert iskolakezdés, de az OEP is a szokott időben utal. A hrportál, meg a zsebremegy féle oldalak pedig sosem számítottak hivatalosnak és legalább annyi sületlenséget írnak, mint amennyi félinformációt. Családi pótlékot, GYES-t és GYET-et utaltak előbb. A többi majd a a szokott időben érkezik.
2018. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Hiába pontozott le valaki minden válaszomat,akkor is az a valós infó,amit én közöltem.
2018. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!