Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nektek hany nap mulva erkezett...

Nektek hany nap mulva erkezett meg az anyasagi illetve gyes es a csaladi potlek?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik het hogy elkuldtem a papirokat,visszaerkezett a csaladis illetve a gyeses papir hogy kuldjem ujra el a fiam adatait. Ez megtortent a napokban,az anyasagival minden rendben zajlik es meg nem erkezett meg,azt mondtak 3-4-5 nap es kuldik, ilyenkor erdemes keresni oket ennek ugyeben vagy varjak?

Meg mielott barki felre erti vagy kotekedni probalna elmagyarazom miert tortent kozben nevvaltozas.

Sajnos a babam koraszulott 33 hetre szuletett,amikor apasagi nyilatkozathoz kertem egy igazolast a nogyogyaszomtol o azt mondta majd a 35. heten NST-n ir nekem egyet de addigra ugye megszuletett a fiam,igy a nevemre kerult. Azota apuka nevere kerult es ugye mindekozben el lettek kuldve a papirok csak sajnos a szuletesi nevevel,nem a mostanival. Annyira surgettek hogy kuldjem,azthittem valoban annyira surgos pedig raertunk volna a nevvaltozas utan,de mar ugyis mindegy.

Valaki tud segiteni? Nektek mennyi ido utan erkezett?Bocsi a hibakert .


2019. jún. 7. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező: Az anyasági nekem pár nap alatt megjött, a családi pótlék és a gyes az mindig hónap elején jön.
2019. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedden adtam postára, szombaton érkeztek a számlára (pont munkanap volt)
2019. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ugy tunik mar megint elszurtak valamit,minden adatot jol kuldtem el mert rajuk telefonaltam csak ok ulnek rajta ennyit..Hihetetlenek
2019. jún. 11. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,bocsi a hülye kérdésért,de milyen számot hívtál? nekem ki se csöng a központi call center, a 1818-on meg nincs családtámogatási menüpont.
2019. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!