Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Nektek hany nap mulva erkezett meg az anyasagi illetve gyes es a csaladi potlek?

Ez a harmadik het hogy elkuldtem a papirokat,visszaerkezett a csaladis illetve a gyeses papir hogy kuldjem ujra el a fiam adatait. Ez megtortent a napokban,az anyasagival minden rendben zajlik es meg nem erkezett meg,azt mondtak 3-4-5 nap es kuldik, ilyenkor erdemes keresni oket ennek ugyeben vagy varjak?

Meg mielott barki felre erti vagy kotekedni probalna elmagyarazom miert tortent kozben nevvaltozas.

Sajnos a babam koraszulott 33 hetre szuletett,amikor apasagi nyilatkozathoz kertem egy igazolast a nogyogyaszomtol o azt mondta majd a 35. heten NST-n ir nekem egyet de addigra ugye megszuletett a fiam,igy a nevemre kerult. Azota apuka nevere kerult es ugye mindekozben el lettek kuldve a papirok csak sajnos a szuletesi nevevel,nem a mostanival. Annyira surgettek hogy kuldjem,azthittem valoban annyira surgos pedig raertunk volna a nevvaltozas utan,de mar ugyis mindegy.

Valaki tud segiteni? Nektek mennyi ido utan erkezett?Bocsi a hibakert .

jún. 7. 00:36  Privát üzenet  

A válaszok
Kérdező: Az anyasági nekem pár nap alatt megjött, a családi pótlék és a gyes az mindig hónap elején jön.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 7. 06:57 Privát üzenet
Kedden adtam postára, szombaton érkeztek a számlára (pont munkanap volt)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 7. 08:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor ugy tunik mar megint elszurtak valamit,minden adatot jol kuldtem el mert rajuk telefonaltam csak ok ulnek rajta ennyit..Hihetetlenek

# 3/3Időpont jún. 11. 06:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyasági támogatásnak mennyi az átfutási ideje a kérelem leadásától?
Akik mostanában igényeltek egyszeri anyasági támogatást, az igénylést követően mikor érkezett számlára a pénz?
Kismamák! Kinek mennyi időre érkezett meg az igényléstől számitva az egyszeri anyasági támogatás? Én múlt hét szerdán igényeltem meg és utalással kértem! Akkor azt mondták 5-8...
Igényléstől számítva mennyi idő múlva érkezett meg az anyasági, családi pótlék?
Szülés után mikor kaptatok először tgyást, családi pótlékot, és mikor érkezett az egyszeri anyasági? Ha szülés előtt igénylem a tgyást, akkor azt következő hónapban már kapom?
Igényelt valaki hùsvét hetén vagy azelôtt héten anyasági támogatást? Megkapta már?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!