Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi várható a nyári szünetben?...

Mi várható a nyári szünetben? Táborok, belföldi turizmus? Vagy legalább haverokhoz lehet majd menni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A nyári szünetben nem sok, mivel csoportos rendezvények minimum augusztus közepéig még nem tarthatóak meg, és a határok sem lesznek még egy ideig nyitva. De haverokhoz menni vidéki településeken hétfőtől már lehet. Csak nagyobb bulikat csapni nem.
2020. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
És a tábor (10-20 fő) vajon csoportos rendezvènynek számít?
2020. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a táborokra várok, hogy vajon azokkal mi lesz...

Ugyanis ha se tábor, se a 65+-os nagyik nem játszanak, akkor rohadt hosszú nyarunk lesz..............

2020. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk már egy tábor elkezdte hirdetni a turnusokat...
2020. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyam tanító nő. Ő azt mondja napközis tábor biztosan lesz náluk. Ez náluk annyi, hogy vannak bent tanárok a suliban és a gyerekek az udvaron játszanak vagy elmennek ide-oda. Pl fagyizni vagy a közeli parkok valamelyikébe. Szoval helyi programok vannak.
2020. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Táborok nem hiszem hogy lesznek, legfeljebb a nyár utolsó heteiben.

Belföldi turizmus nagyon takaréklángon fog menni, éppenhogy.

Haverokhoz nyilván lehet menni, most is lehet menni, senki sem tiltja meg.

Érdekes, látom kezdenek ráébredni az emberek hogy mire vezetett a ilyen szintű pánikkeltés és a #maradjotthonésdögöljéhen.

2020. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Mivel az ovikban már arról van szó, hogy nem lesznek zárva nyáron, így az lenne a logikus, hogy a sulikban is tartsanak valamiféle ügyeletet, tábort, bárminek is nevezzük.

Szerintem még elég képlékeny helyzet ez az egész. Felszabadítottak egy csomó kórházi ágyat, lazítanak vidéken – logikusan azért, hogy nőjön a fertőzöttek száma vidéken is, és elérjük a nyájimmunitást végre. Hogy ez bejön-e, az kb. egy hónap múlva kiderül.

2020. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Én nyárra bízom az iskolai ügyeletben. Hogy nem az lesz, ami most van a tankerület szervezésében, hanem a saját suliban, ahol lenni szokott (önkormányzati szervezés).

Ha ez nem lesz, akkor nem tudom. Tábor megfizetni nem tudunk, nagyszülőkhöz nem mehet a járvány miatt... szóval nem tudom.

2020. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Mi táboroztatunk, egyenlőre annyi az állásfoglalás a kormánytól, hogy nem tudni, mi lesz, mi lehet, meg kell várni, mi lesz most, hogy kicsit kezd visszatérni az élet...

Nagyon remélem, hogy meg lehet tartani őket... már 7 hete itthon ülünk home officeban, ami amúgy jó lenne, de minimális személyes jelenlét mindenképp szükséges a munkakörömben... ha most még táboroztatni sem táboroztathatunk (szintén napközis tábor, vagyis 8-4ig vagyunk), akkor nem tudom, mikor esik le valakinek, hogy mire is kapjuk a fizetésünket...

2020. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!