Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 2. osztályos lányomnak,nehézsé...

2. osztályos lányomnak,nehézségei vannak az írással . Mit tehetnék ?

Figyelt kérdés

Keveri a k és g betűt, a p és b betűt es így tovább .

Olvasni nagyon szépen olvas , hiba nélkül , ott nincs ez a probléma ,csak az írása ilyen . Sokszor türelmetlen . Osztályfönökével beszéltem , szerinte nincs gond ,de én látom , főleg most ugye,hogy itthon tanul . Szerintem ez nem normális ,egy mondatba 10 hiba , és mind ilyen fajta .

Valakinek volt ilyen problémája ? Írnátok , hogy mi a teendő ? Köszönóm !


2020. máj. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

ez egy diszgráfia valszeg. tipikus betűket kever.

szakember.

2020. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak is Ez a gondja. Diszgrafias es a vizsgalat soran kiderult, hogy sulyosan is. De az iskolai teljesitmenyen meg nem latszott.

Minel gyorsabban keressetek szakembert, hogy szeptemberre legyen segitsegetek. 2 honapos pesten a varolita a vizsgalatra

2020. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj vele sokat.
2020. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miskolciak vagytok?

Nem kell erőltetni , nem muszáj megtanulja.

2020. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!