Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Negyedikes gyereked most...

Negyedikes gyereked most éppen mit tanul matekból, magyarból és környezetismeretből?

Figyelt kérdés
Az érdekel hol járnak a tananyaggal.

2020. dec. 1. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Matekból tízezres számkörben írásbeli szorzás, maradékos osztás. Irodalomból a Helka kötelező olvasmányt dolgozzák fel fejezetenként. Nyelvtanból főnév és földrajzi nevek helyesírása. Környezetből Magyarországot tanulják (Alföld, Kisalföld stb). 3 hete itthon vagyunk karanténban, úgyhogy ezeket együtt tanultuk.
2020. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Környezetből a Közösségben élünk fejezetet vettük most, Nyelvtanból témazáró volt a főnévből, most kezdik a névelőt. Matekból is most volt témazárót, hát nem is tudom hányas számkör, de volt benne mindenféle feladat. Én is itthon tanítom.
2020. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanból főnév, intézménynevek helyesírása, matekból hosszmértékek, környezetből most írtak témazárót az állatokból (kutya, macska, ló, tyúk, kacsa), azt hiszem az egészséges életmódot kezdték venni (vitaminok), irodalomból József Attila élete illetve a Mama cím vers a tanulnivaló. Mi nem itthon tanulunk, úgyhogy nem vagyok 100%-ig biztos mindenben. :)
2020. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a Mamából mi is a héten küldtünk videót. Környezetből a Helyes viselkedés, testbeszéd volt a héten, abból úgy látom eléggé jól állunk, de heti két óránk van. Matekból tízezres számkörben kivonás, összeadás van, de én a matek koncepcióját nem tudom követni, mert az előző dolgozatban is ilyen feladatok voltak.
2020. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!