Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tegyem a lányaimat egy osztályba?

Tegyem a lányaimat egy osztályba?

Figyelt kérdés
Tavaly jártunk iskolaelőkészítőre és azt javasolták, hogy próbáljuk meg külön osztályba ikerlányaimat mivel egyikük nagxon írányítja a másikat. Sikerült is de szóltam ha nem fog működni akkor egy osztályba kerülnek. A domináns szereti a tanító néniket, de barátai nincsenek. Azt mondja elvan egyedül. A tanító nénik azt mondják nincs gond. A visszafogottabb is elvan, barátja nem nagyon van. Viszont mondta h nem szeretne újra összekerülni testvérével mert "parancsolgatna" neki. Viszont zavar h nincsenek barátaik. A dominànsabbat szerintem jobban.
2021. jan. 18. 09:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem maradjanak így, majd lesznek még barátaik.
2021. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%
Ne. Maradjanak így. Ha egy osztályba kerülnek nem is lesznek barataik
2021. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont mondta h nem szeretne újra összekerülni testvérével mert "parancsolgatna."


Mi a kérdés? 🤔

2021. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy összerakom őket akkor az jöhet le h csak együtt tudnak elleni.

Csak sajnalom h egyedül vannak. Nem tudom h lehetne segíteni nekik.

2021. jan. 18. 10:00
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem szeretne a másikkal lenni, akkor elég egyértelmű a helyzet. Barátaik majd lesznek később, általános iskolás barátságok úgysem maradnak meg.
2021. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem szeretne...ha a testvére egyedül érzi magát vagy rosszul mit tehetek? Egyenlőre még a semlegesben van.
2021. jan. 18. 10:25
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Kialakulnak a baratsagok
2021. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
99%

A visszafogott gyereked világosan megmondta, hogy nem akarja, hogy a testvére vele egy osztályban legyen, mert nem akarja, hogy ismét parancsolgasson neki. Ezt a kérését tartsd tiszteletben és kész!


Egyedül érzi magát pfff!

Mit gondolsz, aki ikertestvér nélkül kerül iskolába, az hogyan oldja meg?

2021. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
99%

Véletlen elküldte..

A barátságok majd kialakulnak, év közben osztályt, csoportot váltani sokkal rosszabb, még ha van is ott egy ismerős, jelen esetben a testvére. Bízz bennük! Szépen meg fogják tanulni a szociális viselkedés csínját bínját külön is:) Ha ők nem egy "összenőtt" iker pár, akkor helyesen jártál el, hogy külön tetted őket. :)

2021. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, mi a kérdés. Az egyik nem akar a másikkal lenni. End of the story. Barátaik majd lesznek.
2021. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!