Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szegediek! Juhász Gyula...

Szegediek! Juhász Gyula Általános, vagy Madách? Melyiket ajánljátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom beiratkozás előtt áll, és a vírus miatt nem sok lehetőségünk van ismerkedni az iskolákkal. A Madách és a Juhász Gyula a kedvenceink, a kiszemeltek. Első angolos ugye, másodikon angol vagy rajz. Légyszi akinek van segítsen véleménnyel tapasztalattal :-) Légkör, nehézség, hasznosság... túlterhelni sem szeretném. (értelmes lány, rengeteget rajzol, szereti az angolt is)

Köszönöm!



2021. febr. 12. 06:06
A kérdező szavazást indított:
Madách
Jugyu
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én madáchos voltam a kétezres években, közepesen szerettem oda járni, a légkör átlagosnak volt mondható. Az angol szak viszont nagyon jó, több anyanyelvi tanáruk van.

A jugyuban rajztanári gyakorlatot csináltam, nagyon kellemes légkörre emlékszem, kedvesek a kollégák, a gyerekek aranyosak. Ami talán szülőként nem tetszhet, az az, hogy a jugyu gyakorló iskola, vagyis sokszor lesz, hogy a gyereket kistanár tanítja és tapasztalatom szerint van akit ez zavar.

2021. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nálunk mindenki Jugyus volt, úgyhogy csak arról tudok nyilatkozni, de mi nagyon szerettük. Kistanárok is tanítanak, ez igaz, de nem gondolom, hogy ez rontana az oktatás minőségén. A tanári karra semmiféle kritikát nem tudok mondani, pedig nagy részét megismertük az évek alatt, persze azóta volt egy kis vérfrissítés, ami sosem árt. Ezért nem bánom személy szerint a kistanárokat sem, fiatalok, talán kreatívabbak, van sok ötletük amivel motiválják a gyerekeket. (Az ma már általánosban sem könnyű, tudjuk). A nyolcadikosok jelentős része a 4 szegedi gimibe megy tovább úgy tudom, megkapják a megfelelő felkészítést. A közösség kifejezetten jó, amihez hozzájárul az is hogy művészeti iskoláról beszélünk, van lehetőség legalabb négyféle táncot, ezenkívül furulyát, zongorát tanulni, van kórus, rajzszakkör,elég sok az opció, fent vannak a honlapon. Összességében én tudom ajánlani. :)
2021. febr. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a segítő válaszokat! :) Eddig Juhász Gyula felé hajlik a mérleg, a kistanárok nem zavarnak, sőt... szerintem még jót is tehet, több ember, többféle inger, megtanulnak alkalmazkodni.
2021. febr. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!