Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek kinyitnak a...

Szerintetek kinyitnak a középiskolák? Ha igen, tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek 19.én kinyitnak a középiskolák? Ha igen/nem, mi a véleményetek? Én őszintén nem akarom visszaengedni a lányomat, kilencedikes, a családban több ágon hajlam van betegségekre, nem szeretnék kockáztatni, de nem tudom, tehetek-e bármit. Főleg, hogy ebben a másfél hónapban nem lesz már sok minden. Szerintetek? Ti visszaengeditek a gyereketeket?

2021. márc. 29. 18:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Kár ezen előre görcsölni. Ha úgy rendelkeznek, hogy jelenléti oktatás lesz, úgysem tehetsz mást, mint hogy elküldöd a gyereked iskolába. Különben kap egy csomó igazolatlant, aminek következtében a gyerek osztályt ismétel, veled meg elbeszélget a gyámügy. Aki a családban hajlamos a betegségekre, oltass be magát, és legyen óvatos, ahogy a lányod is!
2021. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, de nem vagyok jós.

Hidd el, nem csak Te aggódsz ezen.

2021. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
43%

Remélem nem nyitják ki.

Bunkó leszek, de mióta be vannak zárva a középsulik, reggelente a buszon le tudok ülni, nem nyomorgunk egymás nyakába lihegve, és nem kések el a munkából sem, mert nem kell 10-15 percet várni mire minden gyerek felszáll. Nincs tolakodás, nincs bandázás, nincs vagánykodás. Nyugalom van. Imádom, hogy otthon vannak. Maradjanak is ott.

2021. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha ki is nyitják, talán nem teszik kötelezővé a jelenlétet, amíg az emberek hullanak, mint a legyek. 44 éves életerős kollégánkat vesztettük el a heten...
2021. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb amit tehettek,ha kinyitnak az iskolák,hogy amint hazajön a lányod suliból alapos fertőtlenítés,zuhanyzás és a sulis ruha megy a szennyesbe.Amikor még nyitva voltak az iskolák akkor ez volt a menetrendem,amint hazaértem koliból.Plussz nem volt ölelkezés és semmilyen érintkezés vagyis nagyon minimális(egy asztalnál ettünk,de távolságot tartva).Ez az utóbbi nem tudom mennyire kivitelezhető nálatok,de sok sikert kívánok ezekben a nehéz időkben.18/L
2021. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Én sem akarom engedni iskolába, kistesója nagyon beteges, kruppos. Így is pokoli éjszakáink vannak néha, nem hiányoznak a betegségek. Mióta a nagy nem jár suliba, sokkal könnyebb, nem hoz haza betegségeket.

Szóval én most hívogatok jegyzőt, igazgatót, hogy oldjuk meg ne kelljen bejárnia.

Hetedikes lányom van.

2021. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

6#

Hasonlóan gondolkodom én is.

Nekem is két gyerekem van.Özvegyként nevelem őket.

Meg tudom oldani a felügyeletüket,itthonról dolgozom.

Én nagyon félek,hogy hazahoznàk az iskolàból a Covidot.Mi lesz velem/velünk,ha lebetegednénk?

Meg fogok mozgatni én is minden követ,annak érdekében,hogy itthon tudjam tartani őket a nyàri szünetig.

2021. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
66%
Remélem nem teszik kötelezővé
2021. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%

3. válaszolónak:

Lehet, hogy te így gondolod, hogy neked marha kényelmes, de nekünk tanulóknak már nem annyira. Főleg, hogy otthon poshadunk, nem lehet elmenni sehova egy kávét meginni, barátokkal találkozni legalábbis hétköznap, mert ugye online oktatás van, ami szarra sem elég. Lehet hogy neked ez így marha jó, de mivel mi, tanulók fogjuk eltartani (részben mi) a mostani dolgozókat később, bocsánat, de szeretnék rendesen leérettségizni, tanulni rendes iskolában, mart már a tököm ki van a haszontalan kolrátozásokkal, amiknek már értelmét nem látom. Igenis mehessünk iskolába, mert le vagyunk maradva a tananyaggal, ez így nem tanítás!

2021. ápr. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#9 és mi lesz, ha elkapja valaki a vírust? Ugyanúgy karanténba megy az egész osztály, legalábbis nálunk már ezt játszották november előtt is.
2021. ápr. 2. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!