Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tornaóra maszkban?!?

Tornaóra maszkban?!?

Figyelt kérdés
Az normális szerintek, hogy maszkban futtatják a gyerekeket a tornateremben? Nálatok is így van? :/
2021. ápr. 19. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális.
2021. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Mint egész nap fizikai munkát végezni sem
2021. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális. Sportolásnál máshol se kötelező a maszk. Pl. utcai biciklizésnél sem.

Szerintem jelezzétek közösen, szülők az iskolavezetésnek, hogy - nem vitatva a járvány elleni védekezés fontosságát - ezt túlzásnak tartjátok. Hivatkozzatok arra is, amit első bekezdésben írtam. Ha van egy levél, amit a szülők többsége aláír, azon biztos elgondolkodnak.

2021. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Szülőszobán is maszkba kellett vajúdni 😂
2021. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
4 akinek ennyi esze van, hogy képes volt most gyereket vállalni...
2021. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

#5: akkor 2 évig ne szülessen gyerek? Vagy 10 évig, ki tudja meddig tart még ez a hiszti.


Nem egyáltalán nem normális, az utcán maszkban járkálni sem normális. Ezzel csak azt éred el, hogy mire bemész a boltba vagy a buszra felszállsz, már semmit nem véd a maszk, mert rég átnedvesedett, és mellette megy a ki-be légzés 100%-ban, nem a.maszkon keresztül.

2021. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

6 én nem hordok maszkot.


Igazábol utána se kellene hogy szülessen, de a háborúba is botyogtatták sorba. De jól is jártak szegények

2021. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

4-es, nekem nem kellett maszkban szülni.


Amúgy a kérdésre a válasz: nem normális, sport tevékenység végzése közben nem kötelező a maszk. Sőt, kifejezetten hátrányos.

2021. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Kisfiamnak is igy van sajnos, egesz nap maszkban kell ulni, meg szunetben sem lehet levenni.
2021. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Olyan mintha krumplit dugnál a kipufogóba.Nem tudom kinek jutott eszébe,hogy olyankor mikor a testnek nagyobb oxigénfelvételre van szüksége akadályozzuk meg annak bejutását. Gratulálok.


"Itt mindenki hülye? Itt mindenki."

2021. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!