Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tanult már valaki az EFEB...

Tanult már valaki az EFEB e-learning tanfolyamán?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni online tanfolyamra és megtaláltam az EFEB oldalát, viszont nem tudom mennyire megbízható, vagy jó oktatás folyik ott, mivel kismama vagyok ezért célszerűbb lenne nekem az e-learning oktatás.

2021. szept. 8. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik tanfolyam érdekel?
2021. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pénzügyi projektmenedszer képzés vagy esetleg a pénzügyi-számvitel ügyintéző képzés
2021. szept. 8. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Én közbeszerzési ügyintézőt végeztem tavaly, nekem nem volt velük problémám.
2021. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a logisztikát csináltam, de OKJ vizsgára már nem jutottam el. Egyetlen egy lehetőséget ajánlottak fel, ami nekem nem lett volna jó, így elbuktam az egészet.
2021. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint vizsgalehetőséget (egy időpontot).
2021. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös: tanúsítványt kiállítanak róla, ha kéred, hogy legyen valami papírod.
2021. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt megkaptam, csak nekem az OKJ vizsga lett volna a lényeg. Akartam máshova menni vizsga, de a modulzáró eredményeimet sem adták ki, anélkül meg nem fogadtak máshol.
2021. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!