Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Bp. 10. kerületi Kertvárosi...

Bp. 10. kerületi Kertvárosi Általános iskolába jár innen valakinek a gyereke?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az iskoláról, tanárokról, az ott végzett szakmai munkáról?

Mennyire erôs iskola?


Átlagosnál és kortársainál jobb képességû gyereknek nem túl gyenge?


2022. jan. 2. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Az öcsém járt oda végig 8 évig. 3 éve ballagott.

Nem gyenge iskola, szerintem teljesen normális.

Ő pl olyan erős 3-as volt átlagban, aztán gyengébb minőségű középsuliba is ment tovább ahol meg iskola első, mert az általános iskolai alapok sokkal jobbak voltak neki mint a többi a diáknak.

A velem egyidős mostoha húgom szintén oda járt (4 évet) de mi más korosztály vagyunk, (2007-ben ballagtunk) ellenben ami akkor a kertvárosiban 3-as volt csak, az az én sulimban 5-ös. Mindig én voltam a minta diák a családban, aztán a felvételiknél kiütközött, hogy hoppá. Engem a szinte kitűnő bizimmel nem vettek fel egyik helyre sem ahová jelentkeztem, őt pedig mind a háromba a közepes jegyeivel.

2022. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2022. jan. 2. 19:25
 3/5 A kérdező kommentje:
A körzetesünk az Újlak (17. ker), de oda nem szívesen vinném a gyereket. Bár az angol osztályokról mondanak jót.
2022. jan. 2. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt a sulit egyáltalán nem ismerem, de én bánom, hogy nem a kertvárosiba jártam általánosba, csak mi a húgommal összeférhetetlenek voltunk és nem engedtek még egy suliba sem járni.

A kertvárosinak sem rossz az angolja, másik nyelvnek viszont spanyol van, de a gyengébb tanulókat teszik a spanyolos csoportokba.

2022. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2022. jan. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!